Sitemizde şuan toplam 220 film bulunmaktadır.

Körfez The Gulf Filmi Türkçe Dublaj Sinema Çekimi Tek Parça İzle

10


Körfez İzle

Körfez İzle, The Gulf filmi sinema çekimi izle 720p çözünürlükte ekranlara geliyor. Acılı bir boşanmanın ve işsizliğin neden olduğu yokluğun ardından 30 40’lı yaşların ortasındaki Selim, İzmir’deki üst orta sınıf ailesinin yanına geri taşınır. Ailesiyle eski arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelmekten pek memnun kaldığı söylenemez. Selim, pek hatırlayamasa da onun askerlik arkadaşı olduğunu iddia eden aylak Cihat’la vakit geçirmeye başlar. Denizden gelen kötü bir koku şehri ve binaları hepsini koku sarınca Selim, Cihat ve arkadaşlarının yardımı ile yeni bir dünyanın meselelerini keşfe atar. Film İzmir Alsancak’tan Karşıyaka’ya Göztepe’den Çiğli’ye, Bayraklı’dan Kadifekale’ye kadar, sokak sokak arşınlıyor. İstanbul’dan geri dönüşün hikayesini Körfez filmi dram dolusuyla bize anlatıyor. İzmir’in sokaklarında Selim’le beraber anlatıyor. Filmi sinema çekimi tek parça olarak izliyebileceksiniz The Gulf filmi üstelendiği Yönetmen kadrosunda Emre Yeksan oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Ulaş Tuna Astepe, Ahmet Melih Yılmaz, Serpil Gül (i), Müfit Kayacan, Merve Dizdar, Emre Yeksan, Ahmet Büke, Anna Maria Aslanoğlu gibi isimler yer alır.

Körfez Full HD Tek Parça izle

18.108 Defa
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Körfez The Gulf Filmi Türkçe Dublaj Sinema Çekimi Tek Parça İzle

Körfez İzle, The Gulf filmi sinema çekimi izle 720p çözünürlükte ekranlara geliyor. Acılı bir boşanmanın ve işsizliğin neden olduğu yokluğun ardından 30 40’lı yaşların ortasındaki Selim, İzmir’deki üst orta sınıf ailesinin yanına geri taşınır. Ailesiyle eski arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelmekten pek memnun kaldığı söylenemez. Selim, pek hatırlayamasa da onun askerlik arkadaşı olduğunu iddia eden aylak Cihat’la vakit geçirmeye başlar. Denizden gelen kötü bir koku şehri ve binaları hepsini koku sarınca Selim, Cihat ve arkadaşlarının yardımı ile yeni bir dünyanın meselelerini keşfe atar.

Film İzmir Alsancak’tan Karşıyaka’ya Göztepe’den Çiğli’ye, Bayraklı’dan Kadifekale’ye kadar, sokak sokak arşınlıyor. İstanbul’dan geri dönüşün hikayesini Körfez filmi dram dolusuyla bize anlatıyor. İzmir’in sokaklarında Selim’le beraber anlatıyor. Filmi sinema çekimi tek parça olarak izliyebileceksiniz The Gulf filmi üstelendiği Yönetmen kadrosunda Emre Yeksan oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Ulaş Tuna Astepe, Ahmet Melih Yılmaz, Serpil Gül (i), Müfit Kayacan, Merve Dizdar, Emre Yeksan, Ahmet Büke, Anna Maria Aslanoğlu gibi isimler yer alır.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Emre Yeksan

Oyuncular: Ulaş Tuna Astepe, Ahmet Melih Yılmaz, Serpil Gül (i), Müfit Kayacan, Merve Dizdar, Emre Yeksan, Ahmet Büke, Anna Maria Aslanoğlu

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Körfez The Gulf Filmi Türkçe Dublaj Sinema Çekimi Tek Parça İzle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Murat - 4 ay önce demiş ki:

    Süper